AKP İstanbul İlçe Kongrelerini Tamamladı

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

AK Parti İstanbul İlçe kongrelerinde beşinci hafta Esenler, Fatih, Başakşehir, Avcılar, Tuzla, Maltepe, Beykoz, Üsküdar ve Adalar kongreleriyle tamamlandı.

İlçe kongreleri, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Genel Başkan Yardımcıları, Bakanlar, İl Başkanı Bayram Şenocak, Milletvekilleri, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile teşkilatların her kademesinden yoğun ve coşkulu bir katılımla yapıldı.

Esenler, Fatih, Başakşehir ve Avcılar ilçe kongreleri 14 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilirken; Tuzla, Maltepe, Beykoz, Üsküdar ve Adalar ilçe kongreleri ise 15 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleştirildi. AKP Kongre Çalışmaları

2019 HAZIRLIKLARINI BAŞLATMAK LAZIM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilçe kongrelerimizde yaptığı konuşmasında 2019 hazırlıklarına şimdiden başlanması gerektiğini vurgulayarak, "belediye seçimlerine daha 11 ay, milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine daha 1,5 yıl var diyerek" asla rehavete kapılmamak gerektiğini söyledi.

AK Parti’nin anamuhalefet gibi milleti sandıkta görünce hatırlayan, vatandaşın kapısını sadece seçimden seçime çalan bir parti olmadıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, her karış toprağı şehit kanlarıyla sulanmış bu aziz vatana aşkla, imanla, tutkuyla hizmet eden bir hareket olduklarını, aslında hareketin de ötesinde bir dava olduklarını kaydetti.