Temeli Törenle Atıldı, Harç Bitti Yapı Paydos Oldu

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
İnönü Mahallesi Camii

İnönü Mahallesi'ne inşaa edilecek caminin temeli atıldıktan sonra kendi haline bırakıldı. Bağcılar Kamu ve yerel yöneticileri katıldığı bir törenle temeli atılan caminin inşaatı sahipsiz bir şekilde ortada kaldı.

Tamamen korumasız inşaat alanında inşaat demirleri ve inşaat malzemeleri hırsızların insafına bırakıldı. İnşaat demirleri paslanmış vaziyette, kalıp tahtaları ıslak ve çürümeye yüz tutmuş. İnşaat alanı oyun oynayan çocuklar için büyük tehlike saçıyor.

Etrafı demir korumalarla çevrilmiş bölümün arkasındaki straforlar kırılmış ve kullanılmaz durumda. Demir koruma altından rahatlıkla alınabilecek bir durumdaki inşaat malzemeleri hırsızlara davetiye çıkartıyor.

Anadolu Selçuklu mimarisi tarzında yapılacak cami temel atma törenine oldukça ilgi yoğundu. Törene Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, İlçe Müftüsü Musa Uzun, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Temel atma töreni sonrası camii inşaatı durdu.Görkemli bir törenle temeli atılan cami gerekli ilgiyi acilen görmek istiyor.

Haber portalımızı arayan vatandaşlar cami inşaatına biran önce başlanmasını istiyor. Temeli atılan caminin bitmesinden son derece mutlu olacaklarını belirten vatandaşlar caminin en kısa sürede hizmete açılmasını arzu ediyorlar.

İnönü Mahallesi Camii

İnönü Mahallesi Camii