Bağcılar Meydan Park Evleri inşaatı devam ediyor

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ömer Çelik İnşaat tarafından yapımına başlanan Bağcılar Meydan Park Evleri inşaatı devam ediyor. Bu hafta yapılan çalışmalar sonucunda temeli atılan projenin 1. katı dışarıdan görünmeye başladı.

Bağcılar Meydan Camii'nin yanıbaşında olan proje, metro ve tramway'a 2 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunuyor. 12 ay sonra teslim edilmesi düşünülen daireler 135 metrekare olarak inşaa ediliyor.

Tek blokta 40 daireden oluşan projede her kat 5 daireden oluşacak. Daireler 780 bin TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Peşin ödemelerde indirimli olan daireler taksitli ödemelerde 875 TL ye kadar çıkabiliyor.

Bağcılar Meydanında bulunan projenin en önemli özelliği ise 50 adet araçlık bir otoparkının bulunması. Giriş katında dükkan ve mağazaların yapılacağı proje bu yönüyle dikkat çekiyor.

Örnek daireleri görmek ve inşaatı yerinde incelemek isteyenler için Satış Ofisinin adresi Merkez Mahallesi 675. Sokak No: 30/C Bağcılar. Randevu için 0212 634 2191 telefonu arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Meydan Park Evleri