Hasan Hüseyin Kozan Camii kaba inşaatı bitti

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İnönü Mahallesi'ne inşaa edilecek olan Hasan Hüseyin Kozan Camii'nin kaba inşaatı bitti. Bağcılar'da Kamu ve yerel yöneticilerinin katıldığı bir törenle temeli atılan caminin inşaatı yaptığımız yayın sonrası yetkilileri harekete geçirdi. Bağcılar Meydan Haber Merkezi'ni arayan İnönü Mahallesi sakinleri inşaatın tekrar yapılmaya başladığını bildirdi. Ekibimiz inşaat alanına gittiğinde camii inşaatının hızla yapıldığını ve adının da değiştirildiğini görüntüledi.

İnşaat alanına asılan tabelada Hasan Hüseyin Kozan Camii olarak isminin değiştirildiği görüldü. Anadolu Selçuklu mimarisi tarzında yapılacak cami butik bir camii özelliğinde yapılıyor. İnönü Mahallesi'ne kazandırılan 2. yeni camii olan Hasan Hüseyin Kozan Camii'nin bitirilmesi için çalışmalar hızla devam diyor. .

Caminin temel atma törenine Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, İlçe Müftüsü Musa Uzun, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, muhtarlar ve vatandaşlar katılmıştı.

Hasan Hüseyin Kozan Camii

Hasan Hüseyin Kozan Camii

Hasan Hüseyin Kozan Camii

Hasan Hüseyin Kozan Camii