İYİ Parti Bağcılar İlçe Başkanlığı'na Gökhan Yiğit seçildi

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İYİ Parti Bağcılar İlçe Başkanlığı, 1.Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. İlçe binasında yoğun bir katılımla yapılan ve tek adayın çıktığı kongrede; Kurucu İlçe Başkanı Gökhan Yiğit başkan seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan ve gündem maddelerinin yerine getirilmesiyle devam eden kongrede; divan başkanlığını İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Merrin Hasipoğlu, divan başkan yardımcılığını Güneşli Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mithat Sayar, kâtip üyeliklerini ise; Abdurrahman Öksüz, Mehmet Şeref Gece ve Arif Karadoruk yaptı.

Yapılan seçim sonrası başkanlığı ilan edilen İYİ Parti Bağcılar İlçe Başkanı Gökhan Yiğit, yaptığı teşekkür konuşmasında; “Katılımlarından dolayı basın mensuplarımıza, STK temsilcilerimize, muhtarlarımıza ve partililerimize teşekkür ederim. Bizi bu göreve layık gören delegelerimize de yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Birlikte daha iyi bir Bağcılar, daha iyi bir İstanbul ve daha iyi bir Türkiye için mücadele edeceğiz. Hükümetin hiçbir baskısı bizi yıldıramayacak. 2019’da da Bağcılar Belediyesi’ne İYİ Parti bayrağını dikecek ve yerelden genele iktidara yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Bağcılar İlçe Başkanlığı'na Gökhan Yiğit seçildi