Bağcılarspor Fatsa BelediyeSpor'u 1-0 Yenerek Haftayı 3 Puanla Kapattı

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bağcılarspor evinde ağırladığı Fatsa Belediyespor'u ilkyarının uzatma dakikasında attığı golle 1-0 yendi. Kendi rakiplerinin kaybettiği bu haftada Serhat Mutlu'nun attığı gol ile gelen bu galibiyet Bağcılarsporun geçirdiği en karlı hafta oldu.

Cizrespor'un evinde berabere kalması, Bucaspor'un evinde yenilmesi, Ankara Adliye'nin lidere yenilmesi, Gölcükspor'un deplasmandan eli boş dönmesi Bağcılar spor'u 5 başamak birden yukarı attı. 3 puanlık hafta 6 puanlık bir puan durumuna dönüştü. Bağcılar spor bu galibiyeti 18 puanla 11 sıraya çıkmasına neden oldu

Bağcılar Mahmutbey Stadı'nda saat 13.30’daki maçta Mehmet Semih güçlü düdük çaldı. 3. Lig 1. Devre'nin bitmsine kaala Bağcılarspor'un bu galibiyeti gelecek için umut verdi. Ligin son haftasında Gölcük Spor ile deplasmanda karşılaşacak olan BağcılarSpor'un puan il dönmesi 2. devre için oldukça anlam katacak

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup 16'inci hafta maçında evinde ağırladığı Fatsa Belediyespor'u ilkyarının uzatma dakikasında attığı golle 1-0 yendi. Bu sonuçla Bağcılarspor puanını 18'e yükselterek 11. sırada yerini aldı.

bağcılarspor

3. Lig 3.Grupta 16. hafta müsabakaları sonuçları itibari ile evinde ankara adliyespor'u 2-1 yenerek 3 puan alan Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor 11 galibiyet 5 beraberlik ile 38 puanla açık ara liderliğini devam ettirdi. 3. Lig 3. grupta hiç yenilgisi bulunmayan Bayburt İl Özel İdare Spor namağlup takım olma özelliğini koruyor.

Evinde 24Erzincanspor ile 0-0 brabere kalan Cizrespor 13 puan ile son sırada bulunuyor